Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powierzenie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego

Data publikacji: 2018-10-29, Data modyfikacji: 2018-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 
  Z dniem 29 października 2018 roku wielkopolski komendant wojewódzki PSP bryg. Andrzej Bartkowiak powierzył pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Turku mł. bryg. Arkadiuszowi Janaszkiewiczowi. Uroczystość wręczenia aktów powołania odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu w obecności zastępcy wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Arkadiusza Przybyły. Po powrocie p.o. zastępcy komendanta do strażnicy przy ul.Św.Floriana załoga przygotowała uroczyste powitanie w formie okolicznościowej zbiórki. mł. bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz w 1997 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu zdobywając wykształcenie technika pożarnictwa. Od 01 maja 1997 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku, gdzie poszerzał swoje doświadczenie zajmując stanowiska od specjalisty ratownika, poprzez dowódcę zastępu, inspektora, specjalisty, naczelnika wydziału ds. operacyjno szkoleniowych oraz od 10 maja 2006 pełnił służbę na stanowisku dowódcy JRG w Turku. Przez cały okres służby pogłębiał swoją wiedzę podczas udziału w szkoleniach i warsztatach. W roku 2002 ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. W 2005 r ukończył studia magisterskie  na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania Kierunek Zarządzanie i Marketing w zakresie logistyki. W 2010 roku ukończył Wyższą Inżynierską Szkołę Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu –studia podyplomowe  w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz w 2012 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Wydział Ekonomii -Studia Podyplomowe w zakresie Gospodarowanie zasobami. mł. bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz jest mieszkańcem Turku, ma 43 lata, jest żonaty i posiada dwójkę dzieci.   opracowanie: bryg.R.Bącała zdjęcia: st. kpt. Lucyna Rudzińska, bryg.R.Bącała

Pełna treść wiadomości na: turek.psp.wlkp.pl/?p=2494
turek.psp.wlkp.pl, Źródło artykułu: turek.psp.wlkp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  turecki

  Powiat turecki - powiat z siedzibą w Turku w województwie wielkopolskim. Należą do niego gminy: Turek (gmina miejska), Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek (gmina wiejska), Władysławów oraz miasta: Turek, Dobra i Tuliszków.Tereny o powierzchni 929 km² zamieszkuje 83 tys. ludzi.

  Do powiatu prowadzi autostrada A2 i drogi krajowe 72 i 83.

  Przez ziemie powiatu tureckiego przepływa Warta, która jest naturalną granicą od strony wschodniej.

  Największą liczbę zabytków uświadczymy w samej stolicy powiatu – Turku. Warto tu zobaczyć Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ratusz z XIX w., a nim jedyne w Polsce Muzeum Rzemiosła Tkackiego oraz pomnik Józefa Piłsudskiego. Wypoczywać można zarówno nad rzeką, jak i korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych. Czekają na nas również wytyczone trasy piesze i rowerowe. Kierując się nimi, zaobserwujemy najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.       

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola