Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczysta zbiórka strażaków

Data publikacji: 2018-06-01, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Środa 30 maja 2018 roku była w Komendzie Powiatowej PSP w Turku pełna wydarzeń. Tego dnia odchodził do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej PSP w Kole na stanowisko zastępcy dowódcy JRG wieloletni dowódca zmiany – st.kpt.Artur Pietroń. Strażacy pożegnali swojego dowódcę ciepłymi słowami i życzeniami wielu sukcesów w dalszej służbie. Uroczystość ta była również okazją do wręczenia decyzji o przemianowaniach dla czterech strażaków. Ponadto p.o. Komendant Powiatowy  PSP w Turku kpt.Piotr Pietrucha wręczył listy gratulacyjne z podziękowaniami dla dwóch strażaków asp.sztab.Michała Zajdlica oraz st.str.Tomasza Wypióra. Strażacy ci będąc poza służbą udzielili pomocy potrzebującym – jeden osobie rannej w wypadku a drugi podejmując skuteczne działania gaśnicze samochodu osobowego.

Pełna treść wiadomości na: turek.psp.wlkp.pl/?p=2071
turek.psp.wlkp.pl, Źródło artykułu: turek.psp.wlkp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  turecki

  Powiat turecki - powiat z siedzibą w Turku w województwie wielkopolskim. Należą do niego gminy: Turek (gmina miejska), Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek (gmina wiejska), Władysławów oraz miasta: Turek, Dobra i Tuliszków.Tereny o powierzchni 929 km² zamieszkuje 83 tys. ludzi.

  Do powiatu prowadzi autostrada A2 i drogi krajowe 72 i 83.

  Przez ziemie powiatu tureckiego przepływa Warta, która jest naturalną granicą od strony wschodniej.

  Największą liczbę zabytków uświadczymy w samej stolicy powiatu – Turku. Warto tu zobaczyć Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ratusz z XIX w., a nim jedyne w Polsce Muzeum Rzemiosła Tkackiego oraz pomnik Józefa Piłsudskiego. Wypoczywać można zarówno nad rzeką, jak i korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych. Czekają na nas również wytyczone trasy piesze i rowerowe. Kierując się nimi, zaobserwujemy najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.       

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola