Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kręci mnie bezpieczeństwo z Inspekcją Pracy

Data publikacji: 2017-11-16, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku była jednym ze współorganizatorów warsztatów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, zorganizowanych w dniu 15.11.2017r w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Instytucją wiodąca podczas warsztatów była Państwowa Inspekcja Pracy oddział w Koninie a głównymi odbiorcami, uczniowie szkół średnich z powiatów: turkowskiego, konińskiego i kolskiego, którzy niedługo rozpoczną pracę zawodową. Warsztaty rozpoczęto konferencją po której młodzież w podgrupach uczestniczyła w szkoleniach o różnej tematyce związanej z bezpieczeństwem w pracy. Jednym z punktów warsztatów był pokaz ratownictwa technicznego przeprowadzony przez strażaków JRG Turek, poszerzony o komentarz słowny ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo ratowników i poszkodowanych podczas działań na drodze. Opracowanie: mł.bryg. A. Janaszkiewicz Zdjęcia: mł.bryg.A Janaszkiewicz, Karol Szczeciński

Pełna treść wiadomości na: turek.psp.wlkp.pl/?p=1510
turek.psp.wlkp.pl, Źródło artykułu: turek.psp.wlkp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  turecki

  Powiat turecki - powiat z siedzibą w Turku w województwie wielkopolskim. Należą do niego gminy: Turek (gmina miejska), Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek (gmina wiejska), Władysławów oraz miasta: Turek, Dobra i Tuliszków.Tereny o powierzchni 929 km² zamieszkuje 83 tys. ludzi.

  Do powiatu prowadzi autostrada A2 i drogi krajowe 72 i 83.

  Przez ziemie powiatu tureckiego przepływa Warta, która jest naturalną granicą od strony wschodniej.

  Największą liczbę zabytków uświadczymy w samej stolicy powiatu – Turku. Warto tu zobaczyć Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ratusz z XIX w., a nim jedyne w Polsce Muzeum Rzemiosła Tkackiego oraz pomnik Józefa Piłsudskiego. Wypoczywać można zarówno nad rzeką, jak i korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych. Czekają na nas również wytyczone trasy piesze i rowerowe. Kierując się nimi, zaobserwujemy najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.       

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola