Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień"

Data publikacji: 2017-11-08, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że Senacki Zespół Strażaków ogłosił konkurs skierowany do dzieci i młodzieży pt. „Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień”. Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy na temat bezpieczeństwa pożarowego. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz podopiecznych placówek opiekuńczych. Przedmiotem konkursu będą prace plastyczne pod hasłem: – „Strażak i ja” (dla uczniów szkół podstawowych), – komiksy pod hasłem „Dzielnym być jak strażak i każdemu w potrzebie pomagać” (dla uczniów gimnazjum) – prace audiowizualne pod hasłem „Na straży naszego bezpieczeństwa” (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych). Konkurs trwa w roku szkolnym 2017/2018. Podczas finału konkursu w Senacie w maju 2018 r. zaprezentowane zostaną wyróżnione prace, a ich autorzy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje o konkursie tj. regulamin udziału w konkursie znajdują się w niniejszym załączniku oraz na stronie internetowej Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. http://senat.gov.pl/sklad/senatorowie/zespoly/informacja-o-konkursie-bezpieczenstwo-pozarowe-na-co-dzien/ UWAGA! Prosimy zwrócić szczególną uwagę na wskazane w regulaminie miejsca odpowiedzialne za przyjmowanie zgłoszeń. Punkty przyjmowania zgłoszeń (tj. formularzy wypełnionych przez szkoły chcące wziąć udział w konkursie) wyznaczone zostały, dla województwa wielkopolskiego, w niżej podanych biurach senatorskich w Pile i Koninie: Senator Mieczysław Augustyn – Biuro Senatorskie Mieczysława Augustyna ul. Śródmiejska 20/1, 64-920 Piła tel. 67 350 96 26, fax 67 350 96 36 e-mail:   biuro@mieczyslawaugustyn.plSenator Margareta Budner – Biuro Senatorskie Margarety Budner ul. Kramowa 1, 62-500 Konin tel. 63 240 63 93 e-mail:             margareta.budner@gmail.com   W związku z otrzymaną wiadomością z Biura Senatorskiego Pani Margarety Budner dot. licznych telefonów od dyrektorów szkół, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie informujemy, że deklaracje udziału poszczególnych placówek w tym konkursie można składać do dnia 20 listopada 2017 r. W przypadku wystąpienia niejasności przesyłamy nr kontaktowy do Dyrektora Biura Senatorskiego Pani Anety Kopterskiej 63 240 63 93. Poniżej do pobrania regulamin konkursu.  

Pełna treść wiadomości na: turek.psp.wlkp.pl/?p=1493
turek.psp.wlkp.pl, Źródło artykułu: turek.psp.wlkp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  turecki

  Powiat turecki - powiat z siedzibą w Turku w województwie wielkopolskim. Należą do niego gminy: Turek (gmina miejska), Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek (gmina wiejska), Władysławów oraz miasta: Turek, Dobra i Tuliszków.Tereny o powierzchni 929 km² zamieszkuje 83 tys. ludzi.

  Do powiatu prowadzi autostrada A2 i drogi krajowe 72 i 83.

  Przez ziemie powiatu tureckiego przepływa Warta, która jest naturalną granicą od strony wschodniej.

  Największą liczbę zabytków uświadczymy w samej stolicy powiatu – Turku. Warto tu zobaczyć Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ratusz z XIX w., a nim jedyne w Polsce Muzeum Rzemiosła Tkackiego oraz pomnik Józefa Piłsudskiego. Wypoczywać można zarówno nad rzeką, jak i korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych. Czekają na nas również wytyczone trasy piesze i rowerowe. Kierując się nimi, zaobserwujemy najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.       

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola