Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Interwencja Rutkowskiego w Turku

 
W poniedziałek 2 lipca w jednym z lokali gastronomicznych w Turku zjawił Krzysztof Rutkowski i to bynajmniej nie po to, by posmakować sushi. Na miejscu zjawili się też policjanci, prowadzący czynności wyjaśniające, a także przedstawiciele turkowskich redakcji. Powodem spotkania był konflikt, który rozgorzał pomiędzy konińskimi biznesmenami, dotyczący praw do używania marki, znaków towarowych, receptur restauracji, oferujących dania kuchni azjatyckiej. Wprawdzie część szyldów i reklam zniknęła już z budynku lokalu przy ul. Komunalnej, ale Krzysztof Rutkowski przybył do Turku, by dokładnie sprawdzić, jak przebiega dalsze usuwanie logotypów z budynku, jak gromadzone są dowody w sprawie bezprawnego korzystania z franczyzy. Biznesmen, który skorzystał z pomocy Krzysztofa Rutkowskiego, oszacował swoje straty, wynikające z niewłaściwej jego zdaniem współpracy turkowskiej restauracji z konińską, na około 100 000 zł.

 


Turek.net.pl
 
Data pliku video: 2018-07-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  turecki

  Powiat turecki - powiat z siedzibą w Turku w województwie wielkopolskim. Należą do niego gminy: Turek (gmina miejska), Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek (gmina wiejska), Władysławów oraz miasta: Turek, Dobra i Tuliszków.Tereny o powierzchni 929 km² zamieszkuje 83 tys. ludzi.

  Do powiatu prowadzi autostrada A2 i drogi krajowe 72 i 83.

  Przez ziemie powiatu tureckiego przepływa Warta, która jest naturalną granicą od strony wschodniej.

  Największą liczbę zabytków uświadczymy w samej stolicy powiatu – Turku. Warto tu zobaczyć Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ratusz z XIX w., a nim jedyne w Polsce Muzeum Rzemiosła Tkackiego oraz pomnik Józefa Piłsudskiego. Wypoczywać można zarówno nad rzeką, jak i korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych. Czekają na nas również wytyczone trasy piesze i rowerowe. Kierując się nimi, zaobserwujemy najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.       

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola