Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ćwiczenia - Zima 2017

Data publikacji: 2017-12-18, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 14 grudnia 2017r Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku przeprowadziła ćwiczenia praktyczne oraz aplikacyjne w zakresie usuwania skutków zimowych anomalii pogodowych. Ćwiczenia przeprowadzono na terenie Gminy Władysławów. Scenariusz ćwiczeń zakładał dotarcie do osoby podłączonej w domu do respiratora. W wyniku intensywnych opadów śniegu dotarcie do osoby poszkodowanej możliwe było jedynie z wykorzystaniem sprzętu specjalistycznego. Druga część ćwiczeń – aplikacyjna została przeprowadzona w siedzibie Urzędu Gminy we Władysławowie, podczas której wypracowano wnioski mające na celu sprawdzenie obowiązujących procedur i wypracowanie praktycznych metod postępowania podczas zdarzeń związanych z usuwaniem skutków zimowych anomalii pogodowych. Opracowanie i zdjęcia : mł.bryg. A.Janaszkiewicz

Pełna treść wiadomości na: turek.psp.wlkp.pl/?p=1553
turek.psp.wlkp.pl, Źródło artykułu: turek.psp.wlkp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  turecki

  Powiat turecki - powiat z siedzibą w Turku w województwie wielkopolskim. Należą do niego gminy: Turek (gmina miejska), Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek (gmina wiejska), Władysławów oraz miasta: Turek, Dobra i Tuliszków.Tereny o powierzchni 929 km² zamieszkuje 83 tys. ludzi.

  Do powiatu prowadzi autostrada A2 i drogi krajowe 72 i 83.

  Przez ziemie powiatu tureckiego przepływa Warta, która jest naturalną granicą od strony wschodniej.

  Największą liczbę zabytków uświadczymy w samej stolicy powiatu – Turku. Warto tu zobaczyć Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ratusz z XIX w., a nim jedyne w Polsce Muzeum Rzemiosła Tkackiego oraz pomnik Józefa Piłsudskiego. Wypoczywać można zarówno nad rzeką, jak i korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych. Czekają na nas również wytyczone trasy piesze i rowerowe. Kierując się nimi, zaobserwujemy najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.       

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola