Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Basia Turek - Świadectwo nawrócenia

 
Tym razem opowiadam o swoim nawróceniu, zmaganiu się z trudnościami życia i niesamowitym działaniu Boga. Na co dzień wzrastam i działam, we wspólnocie Uwielbienia i ewangelizacji Janki w Krakowie. ✔ SUBSKRYBUJ mój kanał! ▸ Moja zbiórka na Patronite patronite.pl/pelnymigarsciami ▸ Moja strona pelnymigarsciami.com/ ♯ MOJE SOCIAL MEDIA ▸ facebook.com/basiapelnymi... ▸ instagram.com/barbaraturek/ ♫ MUZYKA I want to Fall in Love on Snapchat by Chris Zabriskie Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/...) chriszabriskie.com/dtv/ chriszabriskie.com/ ✎ MAIL ▸basianna malpka gmail.com ★ Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia #PelnymiGarsciami #Jestem #PielgrzymkaZaufania

 


Pełnymi Garściami
 
Data pliku video: 2017-10-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  turecki

  Powiat turecki - powiat z siedzibą w Turku w województwie wielkopolskim. Należą do niego gminy: Turek (gmina miejska), Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek (gmina wiejska), Władysławów oraz miasta: Turek, Dobra i Tuliszków.Tereny o powierzchni 929 km² zamieszkuje 83 tys. ludzi.

  Do powiatu prowadzi autostrada A2 i drogi krajowe 72 i 83.

  Przez ziemie powiatu tureckiego przepływa Warta, która jest naturalną granicą od strony wschodniej.

  Największą liczbę zabytków uświadczymy w samej stolicy powiatu – Turku. Warto tu zobaczyć Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ratusz z XIX w., a nim jedyne w Polsce Muzeum Rzemiosła Tkackiego oraz pomnik Józefa Piłsudskiego. Wypoczywać można zarówno nad rzeką, jak i korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych. Czekają na nas również wytyczone trasy piesze i rowerowe. Kierując się nimi, zaobserwujemy najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.       

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola